Ref: ALAM49
Half vrijstaande 3 slaapkamers te koop
Camposol, El Alamillo, Murcia, Spain, 30875
€ 192,000 + BTW




















































Omschrijving Eigendom
TWEE ONDER EEN KAP. 3 slaapkamers. 2 badkamer. UITZICHT OP ZEE & BERG. Privé TUIN. Moderne doucheruimte. GARAGE. Zonnepanelen. AIRCONDITIONING. Optie om ZWEMBAD toe te voegen.
Een prachtige half vrijstaande woning met 3 slaapkamers en 2 badkamers verdeeld over twee verdiepingen met terras aan de voorzijde, terras aan de achterzijde en tuin. De woning wordt VOLLEDIG GEMEUBILEERD en staat op een perceel van 193m2. Het pand van 108m2 is in perfecte staat en ligt op slechts een paar minuten afstand van de prachtige stranden van de baai van Mazarrón.
Op de begane grond is er een woonkamer & eetkamer, een badkamer met douche, die volledig is opgewaardeerd tot een moderne afwerking, en een volledig ingerichte keuken met alle apparatuur en veel bergruimte. Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken die op zijn beurt toegang geeft tot het ruime achterterras en de tuin.
Op de eerste verdieping leidt de marmeren trap naar de drie slaapkamers en een badkamer. De slaapkamers zijn ruim en licht. De hoofdslaapkamer heeft een mooi balkon met voldoende ruimte voor een tafel en stoelen, en de slaapkamer heeft een plafondventilator en airconditioning. De andere slaapkamers hebben ook airconditioning en plafondventilatoren. Alle slaapkamers hebben een inbouwkast of vrijstaande kasten, dus overal praktische opbergruimte. De familiebadkamer is uitgerust met een ligbad. Elke kamer van deze accommodatie heeft uitzicht op zee!
Vanaf de straat is er toegang tot uw eigen privégarage met een elektrische deur, elektriciteit en water geïnstalleerd en er zijn twee opbergkasten die ideaal zijn voor het opbergen van uw fietsen en strandspullen. Boven de deur is nog een extra legplank.
Alle ramen zijn voorzien van dubbel glas en hebben moderne, witte aluminium luiken om de hete zomerzon buiten te houden. Het terras heeft twee luifels die welkome schaduw bieden wanneer u van het buitenleven geniet.
Het terras aan de voorzijde is zeer ruim en indien gewenst is er voldoende ruimte om een privé zwembad te plaatsen; momenteel is de tuin betegeld en heeft sommige gebieden die zijn bedekt met siergrind.
Deze accommodatie onderscheidt zich door zijn perfecte locatie, want het is in een van de beste gebieden, op slechts een paar minuten van alle lokale voorzieningen, waaronder natuurlijk de prachtige stranden.
Mazarrón is een van de traditionele zon- en strandbestemmingen in de regio Murcia, aangezien het meer dan 35 km kustlijn heeft, waarvan een groot deel ongerept is. Talloze stranden in de baai van Mazarron zijn bekroond met de Blauwe Vlag vanwege hun kwaliteit.
Snelle Opsomming
Prijs | € 192,000 + BTW |
Oppervlakte eigendom | 193 m2 |
Slaapkamers | 3 |
Badkamers | 2 |
ID eigendom | ALAM49 |
Gebouwde oppervlakte | 0 |
Status | Te Koop |
Eigendom | Twee onder een kap |
Eigendomskenmerken
- Terrasgebied
- Zeezicht
- Strand in de buurt
- Airco
- Uitzicht op de bergen
- Op loopafstand van voorzieningen
- Volledig Gemeubileerd
- Open terras Open
- Opslagruimte
- Overdekt terras
- Garage
- Naast de weg parkeren
Energie label

Woning op de kaart
Uitgelichte eigendommen
Bekijk een lijst van deze week uitgelichte Spaanse eigendommen te koop.
2 bedroom Semi Detached villa For sale. | RED225
Camposol, Mazarrón, Murcia, Spain, 30875
3 bedroom Ground floor Apartment For sale | PW45
Condado de Alhama, Alhama De Murcia, Murcia, Spain, 30849
2 bedroom Terraced For sale | CLAC340
Camposol, Mazarrón, Murcia, Spain, 30875
2 bedroom Semi Detached villa For sale. | FA109
Camposol, Mazarrón, Murcia, Spain, 30875
2 bedroom Semi Detached villa For sale. | FD108
Camposol, Mazarrón, Murcia, Spain, 30875
Vrijstaande villa met zwembad Te Koop | NED504
Camposol, Mazarrón, Murcia, Spain, 30875